שירותי תמלול משפטיים

האם אתם צריכים שירותי תמלול משפטיים?

כשאתם מגיעים לדיון בבית המשפט, אתם מגיעים עם תקווה בלב: להוכיח את צדקתכם. כידוע, בית המשפט מכריע בתיקים שונים לא רק על סמך התרשמותו מאמינותם של התובע והנתבע, אלא בעיקר על פי ראיות. כל אחד מהצדדים בטוח כי הוא צודק, אך בסופו של דבר השופט יכריע לטובת מי שהציג את הראיות המוצקות והאמינות ביותר. משרדנו הוא המומחה בעולם התמלול בכלל ובנושא שירותי תמלול משפטיים בפרט.

הקלטת אנשים עימם יש לכם סכסוך

לעתים, הדרך אל האמת איננה ארוכה, מורכבת או סבוכה. ואם לומר את האמת, לעתים היא אפילו די פשוטה. כיום, כל אדם בוגר עושה שימוש במכשיר טלפון מתקדם – סמארטפון אחת הפונקציות השימושיות ביותר היא פונקציית ההקלטה. כך, תוכלו גם אתם להקליט עמיתים עסקיים, סוחרים, מטרידים סדרתיים, שכנים או כל אדם אחר. המוטיבציה: להחזיק בראיה שתוכל לשרת אתכם בבית המשפט.

אי אפשר להקליט כל הזמן

אין כל כוונה שתקליטו כל שיחה שלכם עם כל אדם. עם זאת, אפשרות ההקלטה במכשירים החכמים יכולה לחסוך לכם המון כאב ראש, עוגמת נפש, פגיעה בשמכם הטוב וכן, גם כסף. לפניכם, מספר דוגמאות מתי הקלטה יכולה לסייע לכם ולהיות רלוונטית:

  • בשיאו של הליך גירושין, בעת שאתם מקליטים את בן או בת הזוג מאיימים עליכם או על הילדים
  • כשבעל הבית של הדירה בה אתם מתעניינים, מבטיח לתקן לכם נזילה או רטיבות, אך לא מוכן לכלול זאת בהסכם
  • במהלך ריב עם שכן שמאיים עליכם בצורה מפורשת
  • כשאתם נסחטים ע"י עובד שלכם
  • במעמד ביצוע עסקה טלפונית, כשנציג השירות מציע לכם "מתנות חינם"

אנו בטוחים ביכולתנו לספק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל הצרכים שלכם. 
צרו קשר בכל שעה, ואנו נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם.

תמלול הקלטות לבית משפט

מי מבצע את התמלול?

רבים תוהים האם הם יכולים לבצע שירותי תמלול משפטיים בעצמם, והתשובה? לא ולא. התמלול חייב להיעשות על ידי חברת תמלול מקצועית המגישה עם התמלול חוות דעת מומחה לבית המשפט, שכן תמלול מקצועי דורש מיומנות, היכרות עם הסטנדרט המשפטי, יכולת לזהות חלקים קטועים בהקלטה ובעיקר: להצליח להבין מה כל אחד מהמוקלטים אומר בהקלטה. 

חשוב להדגיש: שירותי תמלול משפטיים שמים את הדגש על יציקת התוכן שבהקלטה לכתב. לאורך עבודת התמלול, נשים דגש גם על רעשים, בכי, צעקות וכיוצא בזה. על התמלול לשקף את הנאמר ואת המתרחש במדויק וללא פרשנות.

למה חברת תמלול?

בבית המשפט הקלטות אינן רלוונטיות, והן לא יוכלו לשמש כראיה. חומר הגלם שיש לכם כעת ביד – ההקלטה, חשוב, חיוני ויכול לתרום מאד להוכחת צדקתכם בבית המשפט, אך על מנת שאכן ניתן יהיה להשתמש בתוכן ההקלטה יש לתמלל אותה. אנחנו נשמח לתמלל בעבורכם את כל ההקלטה, בדגש על תמלול מקצועי, אחראי ויסודי! 

מאמרים נוספים

מחיר תמלול

כמה עולה תמלול?

השאלה הראשונה שכולם שואלים אותנו זה כמה עולה תמלול?
האם כשאתם נכנסים למסעדה תשאלו את המלצר כמה עולה אוכל? אם תעשו כן, ישאלו אתכם מה תרצו לאכול? לאחר שתבחרו את המנה הרצויה, יוכל המלצר להגיד לכם כמה תעלה לכם הארוחה.
כך הדבר בתמלול. העלות של תמלול משתנה בהתאם לסוג התמליל. תמלול שיחות לבית משפט. תמלול ראיונות. תמלול ישיבות רבות משתתפים. שימוע לפני פיטורים. לכל אחד מסוגי התמלול הללו מחיר שונה.
אבל בכל זאת, בואו ננסה לעשות קצת סדר בבלגן.

קראו עוד...
האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

שאלה טובה, והנה התשובה לאורך השנים אין ספור לקוחות שאלו אותי האם כל אחד יכול לתמלל לבד. ואני כל פעם חוזרת ומסבירה, שלא. אין פה

קראו עוד...