תמלול משפטי

מה הוא תמלול משפטי?

ישנם סוגים שונים של תמלול,  ביניהן במקום: תמלול רפואי, תמלול אקדמאי ועוד. אבל אם אתם עומדים בפני הליך משפטי, אתם צריכים תמלול משפטי. ליתר דיוק, אתם צריכים תמלול הקלטות. כאלה שהקלטתם ויכולות לשמש כראייה לבית המשפט. אך לבית המשפט לא מגישים הקלטה, לבית המשפט מגישים תמלול. עליו להיות בפורמט מותאם הבנוי בהתאם לפסיקת בית המשפט לאורך השנים ובצירוף חוות דעת מומחה. כמובן שנדרש דיוק מירבי, שכן המסמך המוגש לבית המשפט יכול לשנות את תוצאותיו לחלוטין.

אל תתפתו להשתמש בשירותי תמלול אוטומטי. לבית המשפט השתמשו רק בחברת תמלול מוכרת, המגבה את התמלילים שלה בתצהיר תמלול חתום על ידי עורך דין.

תמלול משפטי – שימוע לפני פיטורים

כשפונים לבית המשפט, יש להציג הוכחות, והקלטות, הן ללא ספק ההוכחה הטובה ביותר. אותן תוכלו להגיש לבית המשפט על ידי ביצוע תמלול משפטי. אנחנו ממליצים להקליט את ישיבת השימוע בכל מקרה. ואם אתם חושדים כי המעסיק “בונה לכם תיק”, המלצתנו, להקליט כל מפגש או שיחת טלפון. ולא רק עם המעסיק, שיחות עם קולגות וכפיפים יכולות גם הן לעזור. וזאת על מנת לגבות את הטיעונים שלכם לקראת הגשת תביעה.

בחור צעיר פנה למשרדנו לאחר שפוטר, עם הקלטות של שיחת השימוע שלו, וכן של קולגות לעבודה.  מטבע הדברים, היה נסער ופגוע מאוד. חלק מהפגיעה נבעה מכך שגילה כי עוד בטרם השימוע כבר מינו לו מחליף. עובדה זו הביאה את בית המשפט לפסוק כי השימוע לא חוקי. וזאת משום שהמעסיק לא באמת שקל בפתיחות את טענות העובד. ללא ההקלטות היה קושי לעובד לשכנע בצדקתו את בית המשפט.

הזכות שלכם כעובדים

לפי פסיקת בתי הדין לעבודה, לא ניתן לפטר אדם בטרם שניתנה לו הזדמנות הוגנת להשמיע את טענותיו כנגד הכוונה לפטרו.

על המעסיק להגיש לעובד מכתב זימון לשימוע זמן סביר טרם השימוע. כמו כן חייב המעסיק לפרט במכתב הזימון לשימוע את הסיבות לקיום השימוע. ואף לאפשר לעובד גישה לכל מסמך או מידע הקשור לעילות שצוינו בזימון. על המעסיק לשמוע את תשובות העובד בנפש חפצה ובלב פתוח. להעניק לו הזדמנות להשמיע את טענותיו ולשקול אותן ברצינות.

במהלך השימוע על המעסיק לתעד את השיחה ולפרט את תשובות העובד. בסמוך לאחר השימוע על המעסיק להעביר לידי העובד את הפרוטוקול על מנת שזה יאשרו ויחתום עליו. לאחר השימוע, על המעסיק למסור לעובד תשובה ברורה לגבי ההחלטה שהתקבלה בו.

פגם אשר ייפול בכל אחד משלבים אלה יכול להביא לפסילתו של השימוע. במקרה כזה עומדת לעובד הזכות לפנות לבית המשפט על מנת לתבוע את הסעדים המגיעים לו.

אנו בטוחים ביכולתנו לספק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל הצרכים שלכם. 
צרו קשר בכל שעה, ואנו נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם.

תמלול הקלטות לבית משפט

תביעות מול ספקי שירות

סעיף 14 ג’ לחוק הגנת הצרכן התשמ”א – 1981 דן בנושא רכש מרחוק ומגדיר מה היא עסקת מכר מרחוק. כעסקה שההתקשרות בה נעשית ללא נוכחות משותפת של הצדדים לעסקה. עוד קובע החוק כי העוסק חייב בגילוי פרטים מהותיים בשיחת המכירה.

כיום אנו רוכשים את רוב השירותים בשיחות מכירה טלפוניות. מכירים את ההקלטה “חלק מהשיחות מוקלטות לצורך בקרה ושיפור איכות השירות”?. אז מעבר לכך שרק חלק מהשיחות מוקלטות, או כך לפחות יטען ספק השירותים. לנו, כצרכנים, אין גישה לשיחות הללו. במהלך שיחת המכירה יבטיח לנו הנציג כל מה שנרצה, וזאת על מנת לסגור את העסקה. אך חדשות לבקרים פונים אלינו לקוחות המעוניינים לתבוע משום שההבטחות לא קוימו. וכך עומד הצרכן בפני שוקת שבורה, שכן אין לו דרך להוכיח מה הובטח לו. כאשר נבקש מספק השירות את ההקלטות, בסבירות גבוהה לא נקבל אותם.

אז בפעם הבאה כשמתקשרים אליכם ומנסים למכור לכם משהו, האזינו בקפידה לכל מה שנאמר, והקליטו את השיחה, ובעזרת תמלול משפטי תהווה לכם זו כראייה.

תמלול משפטי בהליכי גירושים

כשאתם בהליך שקשור לדיני משפחה בכלל, ולגירושין בפרט, הרגשות סוערים ואתם מלאי אמוציות. תמלול משפטי יעזור לכם להוכחת התביעה שלכם. השיחות שאתם מנהלים הן שיחות טעונות, לרוב ווכחניות בהן כל מילה חשובה. ולעיתים השתיקות רועמות יותר מהמילים. ולכן חשוב לבחור בחברה אשר מתמחה בתמלול מסוג זה, על מנת שההקלטות שבידכם יוכלו לסייע לכם בבית המשפט לענייני משפחה, או בבית הדין הרבני. אך לא רק לבתי הדין תידרשו להציג תמלול משפטי. גם אם תרצו להציג הקלטה למשטרת ישראל, תתבקשו לתמלל אותה. שכן גם היא תשמש את המשטרה באם יוחלט על פתיחת תיק פלילי.

מלחמות ירושה

מלחמות ירושה הן תופעה רווחת, ולא תלויה בדבר. משפחה יכולה לחיות בהרמוניה ובאהבה, אך כשהורה נפטר, דברים משתנים. כשמדובר בכסף, בעיקר בסכומים גדולים, גם האחים הטובים ביותר יכולים להפוך לאויבים. חוק הירושות הוא אחד החוקים הברורים ביותר, ישנה הגדרה ברורה כיצד מתחלק רכושו של אדם לאחר מותו. ועדיין, מאות לקוחות נעזרו בשירותי התמלול המשפטי. שחברתנו מציעה, עקב היותם צד לקרב שכזה. מדוע? כי על אף שהמוות מאוד שחור, כל נושא הירושה אפור מאוד. אחד הכלים החזקים ביותר שיש לכם נמצא בידכם כל הזמן, ה-smartphone שלכם. תתעדו כמה שיותר שיחות שתומכות בעמדתכם, וצרו עימנו קשר. כי כשאתם צריכים תמלול משפטי, אתם חייבים אותנו.

אז למה לבחור בנו?

תמלול משפטי הוא עולם ומלואו, והתיק שלכם, הוא הכי חשוב בעולם. וכך אנו מתייחסים לתמלול משפטי, אצלנו, במרכז הישראלי לתמלול והקלטה. אנו מבצעים הגהה כפולה על כל תמליל, על מנת לוודא כי אף מילה לא הושמטה. אף פסיק לא נמצא במקום הלא נכון, אף דובר לא נשאר לא מזוהה. כל תמליל מגיע בצירוף חוות דעת מומחה לבית המשפט.

אנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מקיימים שיחה מקדימה עם הלקוח. מבינים את הסיפור האישי שלו ומצוותים לו מתמלל אשר מתמחה בתמלול לבתי משפט. כחלק מהשירות שלנו, אנו מלווים כל לקוח מרגע קבלת העבודה ועד ניצחונו המיוחל במשפט.

זמינים עבורכם 24/7, כי טחנות הצדק לא מפסיקות לעבוד אף פעם.

מאמרים נוספים

הקלטה ותמלול שיחות

הקלטה ותמלול שיחות

היבטים משפטיים ואתיים של הקלטה ותמלול שיחות הקלטת שיחות הוא נושא מורכב ורגיש, המעורר שאלות משפטיות, אתיות וחברתיות. אך עם התפתחות הטכנולוגיה והאפשרות להקליט. בלחיצת כפתור, הקלטה ותמלול שיחות הפכו

קרא עוד »
תמלול ותרגום מרוסית לעברית

תמלול ותרגום הקלטות מרוסית לעברית

בשנים האחרונות גוברת המודעות לחשיבותם של שירותי תמלול ותרגום מרוסית לעברית, במיוחד בתחום המשפטי. כאשר ראיות קריטיות, כגון הקלטות אודיו, מוצגות בשפה זרה, הן עלולות לאבד את משמעותן ואת כוחן

קרא עוד »
האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

האם כל אחד יכול לתמלל שיחה ולהציגה כראיה בבית המשפט? התשובה היא חד משמעית לא. בלב ההליך המשפטי עומדת שאלת טוהר הראיות. אמות מידה משפטיות קובעות כי כל תמלול המוגש

קרא עוד »