תמלול משפטי לעורכי דין

מחפשים חברת תמלול שלא תאכזב? מצאתם

מאוכזבים מהשירות שאתם מקבלים מחברת התמלול המעניקה לכם שירותי תמלול משפטי כיום? .מחפשים חברה שתהיה זמינה עבורכם 24/7 ותוכל להעניק לכם את כל מגוון השירותים בצורה האיכותית והמקצועית ביותר? מצאתם. אנו מעניקים שירותי תמלול משפטי לעורכי דין בכל רחבי הארץ. אנו מציעים את כל מכלול שירותי התמלול וההקלטה. עם מקליטים הפזורים בכל הארץ. כך חברתנו נשארת תמיד זמינה עבור כל חברי לשכת עורכי הדין בארץ. ובזכות צוות המתמללים בחברה, נתמלל בעבורכם בצורה מקצועית, אמינה ואחראית, תמלולים מכל סוג ובהיקפים שונים.

יש לכם בעיה? אנחנו הפתרון אותו חיפשתם. ואפילו לא ידעתם שקיים עבורכם.

אנחנו היתרון שלכם עורכי הדין- מול הלקוחות

המטרה שלכם היא לייצג את לקוחותיכם על הצד הטוב ביותר ולהבטיח את הניצחון בתיק. ולכן לבית המשפט עליכם להגיע. עם ראיות מוצקות, כאלו שיאפשרו לכם להוכיח בצורה חד משמעית את הטיעונים שלכם ולהפריך את טענות הצד השני. בכוחו של התמלול להפוך את סימני השאלה לסימני הקריאה, תוך שהוא מעניק תחושת הקלה גדולה גם לכם וגם למיוצגים שלכם. 

איזה הקלטות יעזרו לכם?

 • הקלטה של עובדת המוטרדת מינית ע"י הבוס שלה
 • שיחה מוקלטת במקרה של סכסוך עסקי בין שותפים 
 • מה שהוקלט במעמד תאונה, בה הנהג הפוגע לוקח אחריות.
 • עובד מודה בפני חבר לעבודה שגנב, או עשה מעשה אסור אחר.
 • שיחות בין בני זוג בתהליך גירושין.
 • תמלולים עוזרים במיוחד כשמדובר בתיקי לשון הרע. תיקים שלמים מבוססים על תמלול מדויק בו נאמר הדבר האסור.

אתם צריכים חברה שתהיה זמינה עבורכם תמיד. כשמנהליה בעלי רקע משפטי, שמכירה את ההליכים ואת החוק. 

אנו בטוחים ביכולתנו לספק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל הצרכים שלכם. 
צרו קשר בכל שעה, ואנו נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם.

תמלול הקלטות לבית משפט

תמלול משפטי לעורכי דין

השירות שאנו מעניקים לכם, משרת את הלקוח שלכם, שהרי זו הקלטה שלהם ומשפט שלהם. וכשאתם בוחרים להשתמש בשירותי התמלול שלנו האחריות שלנו כפולה. גם כלפיכם וגם כלפי הלקוח שלכם. עם התמלולים שאנו נפיק בעבורכם, בסופו של דבר תגיעו אל בית המשפט ותלחמו למען הצדק. ולכן, אנו שמים דגש על שירות בסטנדרט הגבוה ביותר:.

 • תמלול מלא המשקף בצורה יסודית את כל מה שנאמר או נשמע בהקלטה שנמסרה לנו.
 • דגש על תמלול המשקף לא רק את תוכן השיחה, אלא גם את מה שמתרחש בעת ההקלטה.
 • עמידה בכללי התמלול בהתאם לפסיקה.
 • עריכה והגהה כפולה של כל תמלול.
 • קשר ישיר עם מנכ"לית החברה, אשר זמינה עבורכם 24/7 .

תמלול משפטי מושלם ולא פחות

אנחנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה, מאמינים בתוצרים לא פחות ממושלמים. כל תמלול שיוצא מהמשרד עובר הגהה על ליאת בן שי, מנכ"לית החברה. וזאת על מנת להבטיח תמלול איכותי שעומד בסטנדרטים המחמירים ביותר. איך הבדיקה מתבצעת? באמצעות הקשבה להקלטה וקריאת התמלול, הקפדה על כל פסיק ונשימה, וכך אני מתחייבת כי התמלול נאמן להקלטה ורק אז אני חותמת אישית על כל חוות דעת מומחה שיוצאת ממשרדנו, ושולחת אליכם את התמלילים ואת חוות הדעת, חתומות בחתימה דיגיטלית ומוכנות להגשה לבית המשפט.

משום שאנו מבינים את החשיבות של כל אות וכל מילה. חברתנו מבצעת בקרת איכות על כל התמלילים שלנו.

המתמללים שלנו עוברים קורס תמלול על ידי החברה. ונדרש לעבור בחינות ולקבל הסמכה כמתמלל מטעמנו.

אנו החברה היחידה המבצעת בקרת איכות על התמלול

אני, כמנכ"לית החברה, מבצעת את בקרת האיכות. אנו עושה זאת פשוט על ידי הקשבה להקלטה וקריאת התמלול. כשקוראים את התמליל בזמן שמאזינים להקלטה, ניתן להשלים חוסרים. להקפיד על כל פסיק ונשימה. וכך אני מתחייבת כי התמלול נאמן להקלטה ורק אז אני חותמת אישית. על כל חוות דעת מומחה שיוצאת ממשרדנו, ושולחת אליכם את התמלילים ואת חוות הדעת, חתומות בחתימה דיגיטלית ומוכנות להגשה לבית המשפט.

מאמרים נוספים

האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

האם כל אחד יכול לתמלל שיחה ולהציגה כראיה בבית המשפט? התשובה היא חד משמעית לא. בלב ההליך המשפטי עומדת שאלת טוהר הראיות. אמות מידה משפטיות קובעות כי כל תמלול המוגש

קרא עוד »
תצהיר תמלול חתום על ידי עורך דין

תצהיר תמלול חתום על ידי עורך דין

חוות דעת מומחה או תצהיר תמלול? מה ההבדל? מה יותר טוב? מאמר זה מבהיר את התפקיד המכריע של תצהיר תמלול חתום על ידי עורך דין. ואת האחריות על המתמלל שיוצר את התמלול. בנוסף, נעמיק במשמעותו של תצהיר תמלול באישור דיוק התמליל וביתרונותיו בתחום התמלול המשפטי. לבסוף, נבחן את ההשלכות האפשריות של תמלול לא מדויק על הליך משפטי.

קרא עוד »
החסרונות בתמלול אוטומטי

החסרונות בתמלול אוטומטי

בעוד ששירותי תמלול אוטומטיים הופכים לכלי פופולרי יותר ויותר עבור עסקים, מחנכים וחוקרים. בשל המהירות והמחיר המשתלם שלהם, הם מגיעים גם עם שפע של חסרונות. בפוסט זה נפרט את החסרונות בתמלול אוטומטי. כגון בעיות דיוק, חוסר הבנה הקשרית, מגבלות שפה והיעדר דיסקרטיות.

קרא עוד »