אודות

ב-13 השנים האחרונות הקדשתי את כל זמני ומרצי בלימוד התחום, התמקצעתי הן בתמלול והן בכל התחומים הנושקים לתחום, החלטות האקדמיה העברית ללשון, פסקי דין בהם נעשה שימוש בתמלולים וכן חוקים ותקדימים של בתי המשפט הנוגעים לחוקיות ראיות בכלל ותמלולים והקלטות בפרט. צברתי ניסיון בתמלול ישיבות רבות משתתפים, ישיבות דירקטוריון, דיונים בבתי משפט והקלטות סתר, הפכתי למומחית בתחום ופיתחתי טכניקות ייחודיות המאפשרות לי לספק תמלול מדויק, איכותי וקפדני. 

בשנת 2013 כשחוק תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013 תוקן וכעת כולל את סעיף 35 המתייחס להנגשת פרוטוקולים של עיריות, הקדשתי את כל זמני ומרצי ללמוד ולבצע התאמה מלאה של פרוטוקולים אשר חברתנו מבצעת עבור עיריות ומועצות מקומיות כך שאוכל לספק להם פרוטוקולים מונגשים בהתאם לתקנה 5568.

וכעת, משרדנו מציע שירות מקיף לעיריות ולמועצות מקומיות אשר מקפידות על ניהול ממשל תקין ושקוף, שלא נאלצות עוד להסתפק בשירותי הקלטה ותמלול בלבד, אלא יכולות לקבל במקום אחד גם את שירותי התמלול וההקלטה, אך גם את שירות ההנגשה הייחודי אותו אנו מספקים.

צוות המקליטים

לאחר שנבחרו בקפידה אנשי סאונד בעלי ידע טכני ומקצועי בתחום ההקלטות, צוות המקליטים שלנו הוכשר על ידינו על מנת שידע לבצע הקלטה שנעשית לצורך תמלול.

חשוב להבין, תפקיד מקליט הישיבה הוא לא רק "ללחוץ על כפתור" ולקרוא עיתון. עליו לוודא כי שומעים כל אדם שמדבר בחדר הישיבות, בין אם החדר קטן ובו מעט משתתפים ובין אם ההקלטה נעשית באולם גדול בו עשרות משתתפים. על המקליט לנהל רישום מדויק של הדוברים בישיבה, של הבאים והיוצאים, וכן לנהל רישום מסודר עליו יוכל להסתמך המתמלל אשר מבצע את עבודת התמלול.

אנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה, מתחייבים לאיכות ללא פשרות הן בשירותי התמלול והן בשירותי ההקלטה שלנו. 

צוות המתמללים

כל תמלול הוא עולם ומלואו ודורש סוג אחר של כישורים מהמתמלל המבצע, ולכן, אנו מקפידים על הכשרת כל מתמלל בהתאם לסוגי התמלילים עליו לבצע וכך הוא מבצע את שירותי התמלול באופן מקצועי ואיכותי.

צוות המתמללים שלנו מתמחה בשירותי תמלול הקלטות לבתי משפט, שירותי תמלול ישיבות רבות משתתפים, שירותי תמלול ראיונות, תמלול הקלטות סתר, תמלול מפגשים טיפוליים ותמלול הרצאות וכנסים. וכל צוות, כחלק מהכשרתו, עובר הדרכות הנוגעות לתחום אותו הוא מתמלל, אם זה הדרכות בנושאים משפטיים, החלטות אקדמאיות שמתקבלות, וזאת במקביל לליווי הצמוד שהם מקבלים הן מצוות ההגהה בחברה והן ממנכ"לית החברה, אשר מאשרת כל תמליל היוצא ממשרדנו וכן הכשירה את המתמללים באופן אישי עם קבלתם לחברה.

לקוחות ממליצים

אחריות על השירות

בעלת המשרד היא אחראית הבלעדית על התמלולים היוצאים ממשרדנו, על כן מבצעת הגהה וקוראת כל תמלול במקביל להאזנה להקלטה ובסוף התהליך מוציאה חוות דעת מומחה לבית המשפט אשר חתומה על ידה וזאת על מנת לוודא כי קיבלתם את השירות הטוב ביותר בהתאם לכללים המחמירים עליהם מקפידים במשרדנו

זמינות ויחס אישי
הם השילוב המנצח

אנו, במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מאמינים כי כל לקוח הוא עולם ומלואו, ומעניקים לכל לקוח הפונה למשרדנו יחס אישי וליווי מקצועי לאורך כל תהליך העבודה.
מנכ"לית המשרד זמינה עבור קהל לקוחותינו 24/7 ומעורבת אישית בכל תהליך העבודה.

מעל 0
תמלולים שבוצעו
מעל 0
הגשות לבתי משפט
מעל 0
לקוחות מרוצים