אודות המרכז

חברת התמלול הטובה ביותר- בהתחייבות

המרכז הישראלי לתמלול והקלטה הוא המשרד המוביל בתחום התמלול וההקלטה בישראל. באמצעות שילוב של ציוד חדיש, אנשי סאונד מהשורה הראשונה וצוות מתמללים מקצועי המשרד שירת במהלך השנים נאמנה אלפי לקוחות מכל רחבי הארץ וביצע עבורם עשרות אלפי תמלולים, בדרגות האיכות והדיוק הגבוהות ביותר שיש.

בעלת המשרד- ליאת בן שי

הרוח החיה העומדת בראש המרכז הישראלי לתמלול והקלטה היא ליאת בן-שי, אשר תחת ידיה האמונות עובד צוות מתמללים מהשורה הראשונה, וכחלק מההקפדה על דיוק ואיכות, ליאת מבצעת הגהה שנייה על כל תמליל שיוצא מהמשרד וחותמת באופן אישי על כל חוות דעת מומחה.

תמלול לחברות ציבוריות, לעורכי דין, לעיריות ולמועצות מקומיות

מאות עורכי דין נהנים כבר היום משירותי המשרד, לרבות תמלול הקלטות למטרת הגשתן לבית המשפט, ההקפדה בכל המקרים היא על שיקוף מלא של רוח השיחה, מעבר לתוכנה המילולי, תוך הנחה שכל שגיאה קטנה, כל פסיק או נקודה עלולים לשנות את משמעות הנאמר ולפגוע בסיכויי ההצלחה במשפט.

החברה עוסקת גם בתמלול של ישיבות רבות משתתפים, הרצאות וכנסים, ראיונות, מפגשים טיפוליים, הקלטות סתר (בהתאם לחוק הראיות) ועוד.

המשרד מתמחה גם בהנגשת פרוטוקולים בהתאם לתקן ישראלי 5568 אשר מחייב עיריות, גופים ציבוריים, מועצות מקומיות וחברות בורסאיות להנגיש את המסמכים באתרי האינטרנט שלהם.

תרגום ותמלול במרכז הישראלי לתמלול והקלטה

משרדנו מציע שירותי תמלול מאנגלית לאנגלית וכן שירותי תרגום מאנגלית לעברית לצורך הגשה לבית המשפט. וכן שירותי תרגום ותמלול מערבית.
כל המתרגמים במשרד הם מתרגמים מקצועיים בעלי תעודת מתרגם ודוברי השפה המתורגמת כשפת אם.

הקלטות לכל צורך

המרכז הישראלי לתמלול והקלטה מעניק שירותי הקלטה של דיונים בבתי משפט, ישיבות בוררות, ישיבות דירקטוריון, ועוד. המקליטים בחברה הם אנשי סאונד בעלי ידע טכני ומקצועי בתחום ההקלטות, אשר עבר הכשרה וזאת על מנת שידעו לבצע הקלטה לצורך תמלול, לוודא כי שומעים כל אדם שמדבר בחדר הישיבות, בין אם החדר קטן ובו מעט משתתפים ובין אם ההקלטה נעשית באולם גדול בו עשרות משתתפים וכן כיצד לבצע רישום מסודר של הנוכחים בישיבה, תיעוד הנאמר על ידי כל דובר וכן הצטרפות או עזיבה של משתתף זה או אחר, וכל זאת על מנת שהמתמלל שמבצע את התמלול יוכל להפיק עבור מזמין ההקלטה פרוטוקול מדויק במאת האחוזים.

תמלול מקצועי ואיכותי

החברה פיתחה במהלך שנות פעילותה טכניקות עבודה ייחודיות, על מנת לבצע הקלטות באיכות ללא דופי ותמלולים מקצועיים, מדויקים, קפדניים ואיכותיים. יתרון משמעותי אחר של החברה הוא הבקיאות של אנשיה בנגזרות השונות של התחום, לרבות החלטות של האקדמיה ללשון העברית, פסקי דין, חוקים ותקדימים רלוונטיים. צוות החברה עובר הדרכות בנושאים חשובים אלו ואחרים במסגרת ההכשרה שלו בחברה.

תמלול דחוף ושירות מקצועי

השירותים של המרכז הישראלי לתמלול והקלטה מוצעים במחירים שווים לכל כיס ובזמינות גבוהה, וזמינים עבור לקוחותיה 24/7. החברה עושה את כל המאמצים על מנת להקל על לקוחותיה להעביר קבצי שמע ובאתר האינטרנט שלה ישנו ממשק פשוט, דרכו יכולים לקוחות בחברה להעביר קבצי קול (אפילו קבצים "כבדים" במיוחד).

לקוחות מספרים

0 +
לקוחות מרוצים
0 +
תמלולים שבוצעו
0 +
הגשות לבית משפט

לפרטים נוספים

מאמרים

הכל על תמלול הקלטות לבית משפט

הכל על תמלול הקלטות לבית המשפט

כל מה שרציתם לדעת על תמלול הקלטות לבית משפט, למה חשוב לבחור חברת תמלול מקצועית, איזה הכשרה עובדים מתמללים ומה מסמיך מישהו לחתום על חוות דעת מומחה הנדרשת לצורך הגשת הקלטת שמע לבית המשפט.

קרא עוד »

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email