אודות המרכז

הכל אודות המרכז הישראלי לתמלול והקלטה, חברת התמלול הטובה ביותר בארץ.
צור קשר

ליאת בן שי

נעים מאוד, אני ליאת בן שי, מנכ"לית ובעלת החברה. אני חיה את עולם התמלול ב-15 השנים האחרונות. יש לי תשוקה עזה לתחום ומחויבות רבה לאיכות ודיוק התמלילים. לכן אני לא מוותרת על יחס אישי לכל לקוח ומכירה כל אחד ואחת מהם. חברתנו עובדת עם צוות מוכשר ומגוון של מתמללים ומתרגמים, אשר הוכשרו על ידי באופן אישי בשיטה ייחודית אותה פיתחתי על מנת לוודא שכל תמליל יצא מושלם ובהתאם לחוק ולפסיקה הרלוונטית של בתי המשפט. בתור בעלת החברה יש לי אחריות רבה, שכן אני זו שחותמת על כל חוות דעת מומחה לבית המשפט. ולכן מקפידה להאזין בעצמי לכל הקלטה שתומללה ולוודא כי כל מילה, פסיק ונשימה קיבלו ביטוי ראוי בתמליל. לאורך שנות פעילותה, החברה צברה מוניטין ומאות לקוחות בולטים וקבועים. ביניהם עורכי דין, עיריות, חברות ציבוריות, חברות פרטיות וכל מי שזקוק לשירותי הקלטה ותמלול מקצועיים ואיכותיים.

המתמללים שלנו

צוות המתמללים שלנו

בחברתנו תמצאו את שירותי התמלול הטובים ביותר עבור מגוון רחב של מטרות. תמלול משפטי של הקלטות לבתי משפט, כולל חוות דעת מומחה חתומה על ידי מנכ”לית החברה. ישיבות רבות משתתפים. הרצאות, כנסים, פגישות עסקיות, שימועים, ראיונות, שיחות טלפון. מפגשים טיפוליים, הקלטות סתר (בהתאם לחוק הראיות) ועוד. אצלנו תמצאו גם תמלול של הקלטות שנערכו בזום, סקייפ או ב-WhatsApp. כמקצוענים בתחום, אנו מודעים לכך שכל שגיאה קטנה, פסיק או נקודה, עשויים לשנות את משמעות הנאמר. לכן, אנו מקפידים על תמלול קפדני ומדויק. התוצר האיכותי שתקבלו, גם ישקף תמיד באופן מלא את רוח השיחה, מעבר לתוכן המילולי. 

צוות המקליטים שלנו

המרכז הישראלי לתמלול והקלטה מעניק שירותי הקלטה של דיונים בבתי משפט, ישיבות בוררות, ישיבות דירקטוריון, ועוד. המקליטים בחברה הם אנשי סאונד בעלי ידע טכני ומקצועי בתחום ההקלטות. המקליטים עברו הכשרה ייחודית על מנת שידעו לבצע הקלטה לצורך תמלול, לוודא כי שומעים כל אדם שמדבר בחדר הישיבות. בין אם החדר קטן ובו מעט משתתפים ובין אם ההקלטה נעשית באולם גדול בו עשרות משתתפים. וכן כיצד לבצע רישום מסודר של הנוכחים בישיבה, תיעוד הנאמר על ידי כל דובר וכן הצטרפות או עזיבה של משתתף זה או אחר. כל זאת על מנת שהמתמלל שמבצע את התמלול יוכל להפיק עבור מזמין ההקלטה פרוטוקול מדויק במאת האחוזים.

מערכת ההקלטה של המרכז הישראלי לתמלול והקלטה
אודות שירותי התרגום במרכז הישראלי לתמלול והקלטה

צוות המתרגמים שלנו

חברתנו מציעה שירותי תמלול מאנגלית לאנגלית וכן שירותי תרגום מאנגלית לעברית לצורך הגשה לבית המשפט. וכן שירותי תרגום ותמלול מערבית לעברית ולהפך.

כל המתרגמים שעובדים עם החברה דוברים הן את השפה המתורגמת והן עברית כשפת אם. וכולם מקצוענים בעלי הסמכה בתחום התרגום.

מעבר לכך, המתרגמים בחברה עברו הכשרה כמתמללים בשיטה ייחודית. את השיטה פיתחה מנכ”לית החברה, לה 15 שנות ניסיון בתחום התמלול. 

אודות המרכז במספרים

לקוחות מרוצים
0 +
תמלולים שבוצעו
0 +
הגשות לבית משפט
0 +