תמלול שיחות

צריכים תמלול שיחות ולא יודעים מה זה?

עורך הדין שלכם אמר לכם שההקלטה שבידכם נהדרת, ומוכיחה ללא ספק שאתם צודקים. אז הוא שולח אתכם לתמלל את ההקלטה. אבל מה זה אומר? מה זה תמלול שיחות? מי מבצע תמלול הקלטות לבית המשפט? מה הוא תמלול מקצועי? איזה סוג של שיחות ניתן לתמלל? כמה זה עולה? והאם אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם?. בואו נעשה קצת סדר בעולם החדש אליו אתם נחשפתם.

מי מתמלל שיחות?

התשובה פשוטה, מתמלל. על מנת שההקלטה שלכם תוכל להתקבל כראייה עליה להיות מתומללת על ידי מתמלל בעל ניסיון בתמלול משפטי. הסיבות לכך רבות ומגוונות, העיקרית היא, שבעל דין לא יכול לתמלל בעצמו. שכן יש לו עניין אישי ולכן עלול להטעות את בית המשפט בשוגג (או שלא בשוגג). ולכן בית המשפט לא יכול להסתמך על תמלול שנעשה על ידי כל אחד. כמו כן, על המתמלל להכיר את כללי בית המשפט. זאת על מנת שהתמליל לא ייפסל חלילה. החל מההקפדה על כל מילה ופסיק ועד העימוד של הטקסט על הדף. וכמובן, להגיש חוות דעת מומחה כנדרש בחוק.

תמלול מקצועי, מה הוא?

  • מתמלל מקצועי חייב לבצע את התמלול באיכות הגבוהה ביותר. תוך הקפדה על כל אות, פסיק, צליל, מהירות נשימה וטון דיבור. כל אלה מצביעים על הכוונה האמיתית של הדוברים.
  • תמלול שנעשה על ידי מתמלל מנוסה בתמלול שיחות. שעשה קילומטרז' של עשרות אלפי דפי תמלול מכל הסוגים הצבעים והמינים.
  • לחברות תמלול ולמתמללים מקצועיים אשר יודעים את מלאכתם יש תוכנות ייחודיות לתמלול. ציוד מקצועי לשיפור איכות הקלטות. שכן רק כאשר ניתן לשמוע את כל הדוברים באופן ברור, ניתן לתמלל באופן מדויק.
  • לצערנו, לרוב לא כך הדבר. אבל חברות תמלול מובילות בארץ מבצעות הגהה כפולה. זאת על מנת לוודא שאכן קיבלת את התמלול האיכותי, המדוייק, והנאמן ביותר למקור. ומגבים אותו בחוות דעת מומחה בהתאם לחוק.
  • חברת תמלול איכותית מכירה את דרישות החוק ואת הפסיקה הרלוונטית. ותדע למנוע מכם לעבור על החוק על ידי תמלול הקלטה שמוגדרת כהקלטת סתר.
  • חברת תמלול אמינה תאסוף מכם את כל המידע הנדרש לה על מנת להכין עבורכם את התמליל. ותהיה זמינה עבורכם 24/7, לכל בקשה, שאלה או הבהרה.

אולי זה נשמע יומרני ולא אובייקטיבי. אבל השם שלנו – המרכז הישראלי לתמלול והקלטה – מחייב אותנו לכל הדברים האלה.

אנו בטוחים ביכולתנו לספק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל הצרכים שלכם. 
צרו קשר בכל שעה, ואנו נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם.

תמלול הקלטות לבית משפט

איזה סוג של שיחות ניתן לתמלל?

תמלול הוא העברת שמע לכתב, כלומר, ניתן לתמלל כל שיחה. בין אם זו שיחת טלפון, שיחה שהוקלטה על ידי מכשיר הקלטה חיצוני, או באמצעות האפליקציה בפלאפון. צילום בווידיאו, שיחות זום, ישיבות, הרצאות. הודעות WhatsApp, שיחות מסדרון, ישיבות וועד בית. פגישות עבודה ועוד, ועוד, ועוד. לכל אחד מטרה אחרת, אבל בגדול, אפשר להקליט ולתמלל הכל.

כמה זה יעלה לכם?

אנו, במרכז הישראלי מציעים שירותי תמלול שיחות החל מ-9 שקלים לעמוד מתומלל. מחיר זה הוא עבור שיחת טלפון בין שני דוברים כאשר ההקלטה ברורה ואורכה שעה ויותר. אולם במקרים רבים נדרשת הרבה יותר עבודה, כמו השבחת איכות השמע. או כשמדובר במפגש רב משתתפים המאופיין בצעקות, בליעת מילים, כמה משתתפים מדברים יחד. משתנים אשר מקשים על ביצוע התמלול ולכן מתומחרות שונה.

אם ההקלטה באיכות גרועה או ישנם מספר רב של דוברים המחיר יעלה בהתאם. שכן המחיר הוא שקלול של מרכיבים שונים. ביניהם הזמן שנדרש לבצע אותו, האם נדרש תשלום לאיש סאונד מקצועי, האם ידרשו מספר הגהות.

אבל זיכרו, איכות ודיוק חשובים יותר מהכול. ולכן אין תשובה ברורה לשאלה כמה עולה תמלול, שכן המחיר הוא שקלול של איכות השמע, מספר הדוברים בשיחה. רעשי רקע כמו טלוויזיה, או מפגש במקום הומה אדם כל אלה מקשים על עבודת התמלול ועל כן המחיר שלהם גבוה יותר.

מאמרים נוספים

מחיר תמלול

כמה עולה תמלול?

השאלה הראשונה שכולם שואלים אותנו זה כמה עולה תמלול?
האם כשאתם נכנסים למסעדה תשאלו את המלצר כמה עולה אוכל? אם תעשו כן, ישאלו אתכם מה תרצו לאכול? לאחר שתבחרו את המנה הרצויה, יוכל המלצר להגיד לכם כמה תעלה לכם הארוחה.
כך הדבר בתמלול. העלות של תמלול משתנה בהתאם לסוג התמליל. תמלול שיחות לבית משפט. תמלול ראיונות. תמלול ישיבות רבות משתתפים. שימוע לפני פיטורים. לכל אחד מסוגי התמלול הללו מחיר שונה.
אבל בכל זאת, בואו ננסה לעשות קצת סדר בבלגן.

קראו עוד...
האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

שאלה טובה, והנה התשובה לאורך השנים אין ספור לקוחות שאלו אותי האם כל אחד יכול לתמלל לבד. ואני כל פעם חוזרת ומסבירה, שלא. אין פה

קראו עוד...