תמלול הקלטת ישיבות רבות משתתפים

מי נעזר בתמלול ישיבות רבות משתתפים

עיריות וחברות ציבוריות מקליטות את הישיבות שלהן, לרוב, השירות ניתן על ידי חברת תמלול אשר מעניקה גם שירותי הקלטה, אך ישנם כאלה אשר מקליטים את הישיבה בעצמם ועדיין נדרשים לתמלל אותו, בין אם זו ישיבת דירקטוריון, ישיבת מליאה, או ישיבת בוררות, עורכי דין עיריות וחברות רבות מקליטות את הישיבות שלהן בעצמן, ומתמללות ישיבות אלה ומהן מפיקות פרוטוקול מדויק ומסודר של הישיבה. 

זיהוי דוברים בישיבות רבות משתתפים

עבור תמלול הקלטת ישיבות רבות משתתפים נדרשת מיומנות מיוחדת, שכן מעבר לעבודת התמלול עצמה, נדרש גם זיהוי של כל דובר ודובר, וזאת במיוחד כשמדובר בישיבות של מועצות מקומיות או ישיבות דירקטוריון בהן מספר המשתתפים רב ולעיתים הרוחות סוערות, אנשים מרימים את קולם, אחד נכנס לדברי השני ועל כל אלה צריך להתגבר המתמלל על מנת לוודא כי התמלול משקף את ההקלטה ואת כל הנאמר בה, ולא פחות חשוב, מי אמר זאת.

העבודה אף קשה יותר כשמדובר במספר רב של דוברים, ואז מלאכת הזיהוי אינה קלה כלל וכלל ולכן נדרש שירות תמלול מקצועי ולא פחות חשוב, איכותי.

טכניקה ייחודית לזיהוי קולות

כשאנחנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מקליטים ישיבות דירקטוריון, ישיבות מליאה, דיונים בבתי משפט או ישיבות בוררות אנו שולחים מקליט מקצועי אשר מנהל רישום מדויק של הדוברים בישיבה, כך שהמתמלל ידע מי מדבר בכל דקה בהקלטה.

אולם ישנם מקרים רבים בהם נדרש תמלול ישיבות רבות משתתפים אשר הוקלטו על ידי הלקוח בעצמו, ואין ברשותנו רישום מדויק של הדוברים בהקלטה, אז מה עושים?

במהלך 15 השנים האחרונות הצלחתי לפתח טכניקה ייחודית לדיגום וזיהוי קולות.

קראו עוד על הטכניקה הייחודית שלי, במאמר שכתבתי בנושא.

מתמללים היום גם ישיבות זום וסקייפ

אנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מציעים שירותי תמלול בזום ובסקייפ.

יש לנו את הציוד והתוכנות החדשניות ביותר אשר מאפשרות צפייה בצילום המסך ותמלול ממנו, כך שאנו רואים את הדוברים, ויכולים לזהות כל דובר ודובר.

כעת לאור העלייה בשימוש בזום ובסקייפ לניהול ישיבות עבודה, ישיבות דירקטוריון, ישיבות מליאה וישיבות בוררות, אנו יכולים לספק לכם שירותי תמלול הקלטות רבות משתתפים באיכות שלה אין היום בשוק תחרות.

0 +
לקוחות מרוצים
0 +
תמלולים שבוצעו
0 +
הגשות לבית משפט

לפרטים נוספים

מאמרים

מחיר תמלול

כמה עולה תמלול?

אתם צריכים לתמלל שיחה מה המחיר לתמלול הקלטה? הצורך שלנו בשירותי תמלול יכול להגיע אלינו מכל כיוון אפשרי, כולם

קרא עוד »
תמלול שיחות

תמלול שיחות

צריכים תמלול שיחות ולא יודעים מה זה? עורך הדין שלכם אמר לכם שההקלטה שבידכם נהדרת, ומוכיחה ללא ספק שאתם

קרא עוד »

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email