תמלול הקלטות ישיבות רבות משתתפים

בישיבות רבות משתתפים, לא חשוב רק מה נאמר אלא חשוב מאוד גם מי אמר את זה

הקלטת שיחה יכולה להיות קריטית ולשמש כ"שובר שוויון" במקרה בו היא מוצגת כראייה בבית משפט. אז נכון שתמיד עדיף לקוות לטוב אך חשוב לא פחות להתכונן לגרוע ביותר, ויש לכם בכיס את המפתח לניצחון, באמצעות הטלפון הנייד שלכם אתם יכולים להקליט כל מפגש בו יכול ויאמרו דברים שיכולים לסייע לכם במקרה של אי הסכמות עתידיות.

אז הקלטתם, איתרע מזלכם ונאלצתם לתבוע, או חלילה נתבעתם, עכשיו אתם נדרשים לתמלל את ההקלטה, שכן לבית המשפט לא ניתן להגיש הקלטה כראייה, חייבים לתמלל על ידי חברת תמלול אשר יכולה לספק לכם חוות דעת מומחה לבית המשפט המאשרת כי כל מה שנאמר בהקלטה קיבל ביטוי מלא בתמליל, וזה כולל זיהוי הדוברים בהקלטה.

במקרה של הקלטה בה ישנם מספר דוברים בית המשפט ישים דגש רב על זיהוי הדוברים בהקלטה, וכשמדובר במספר רב של דוברים, מלאכת הזיהוי אינה קלה כלל וכלל ולכן נדרש שירות תמלול מקצועי ולא פחות חשוב, איכותי.

לאחר שנים רבות בהן תמללתי ישיבות רבות משתתפים פיתחתי טכניקה ייחודית המאפשרת לי לבצע דיגום מדויק של קולות וזיהוי מלא של הדוברים בעזרת הקלטת ישיבות רבות משתתפים.
כל מתמלל בצוות תמלול ישיבות דירקטוריון למד ממני באופן אישי את הטכניקה הייחודית ומיישם אותה בכל עת בה הוא נדרש לתמלל ישיבות רבות משתתפים.

מצוידים בכל הכלים איתם הגיעו לחברתנו: עברית ברמה גבוהה, שליטה במונחים ומושגים משפטיים וחשבונאיים, אחריות ודייקנות, והכלים אשר ניתנו להם על ידינו, אנו מתחייבים כי כל תמליל יעמוד בכל הכללים אותם דורש בית המשפט, כי הדוברים בהקלטה מזוהים וכי הפלט תואם לקלט המקורי.

הכללים הנוקשים אותם אוכף בית המשפט בנושא הקלטת ישיבות רבות משתתפים הם הכללים לפיהם אנחנו פועלים, ונלך לחומרא ולא לקולא, אנו נדאג כי כל מילה נכתבת וכל דובר מזוהה ומשויך לדבריו, ונציג בפני בית המשפט תמליל אשר תואם באופן מלא לפלט המקורי.