שירותי תמלול ראיונות

תמלול ראיונות הינה משימה מאתגרת אשר דורשת תשומת לב מיוחדת לצרכי הלקוח שיכולים להיות מאוד שונים בין אחד לשני. אנחנו יודעים לתת מענה לכולם.

תמלול ראיונות הינה משימה מאתגרת אשר דורשת תשומת לב מיוחדת לצרכי הלקוח. אנחנו, במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מעניקים שירותי תמלול ראיונות הן לסטודנטים ודוקטורנטים אשר נדרשים בתמלול ראיונות שערכו לצורך התזה שלהם והן לכתבים או סופרי צללים אשר עורכים ראיונות לצורך כתיבת סיפור חיים או כתבה.

עולם המחקר הינו רחב ומגוון טרם עבודת התמלול יש להבין את המונחים הטכניים מעולמו של המרואיין ושל נושא הראיון ולבצע תיאום ציפיות באשר לצרכי המחקר. כמו כן, חשוב להקפיד כי התמליל יערך לפי כללי האקדמיה, בגופן דויד 12 מרווח כפול, כך שאת התמלילים ניתן יהיה להגיש כנספחים לתזה שלכם ללא צורך בעריכה נוספת.

אנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מציעים שירות ייחודי של חלוקת הראיון ליחידות משמעות ובכך מקלים על מזמין העבודה בעבודת ניתוח העומק של הראיון האיכותני.

תמלול הרצאות עבור סטודנטים– סטודנטים וכן מרצים רבים מקליטים היום את ההרצאות שלהם על מנת שניתן יהיה להתרכז בהרצאה מבלי הסחת הדעת של סיכום במהלך ההרצאה.

תמלול ראיונות לצורך כתבה או סיפור חיים– תמלול ראיונות לצורך עריכתם לספר או לכתבה נעשים באופן אחר לחלוטין, בו המתמלל משמש מספר סיפורים בעצמו ובמהלך עבודת התמלול לא נכתבת כל מילה שנאמרת על ידי המראיין אלא הדגש הינו על שטף דברי המרואיין, שכן המטרה של הראיון היא קבלת מידע ועריכתו ועל כן חשוב שהתמליל שמבוצע יהיה קריא ולא קטוע על ידי שאלות חוזרות או היסוסים של המרואיין.

תנו לנו להקל עליכם

על מנת שהתמלול ישרת את צרכי מזמין העבודה באופן מושלם אנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מקיימים שיחת הבהרה של צרכי הלקוח ומצוותים לו את המתמלל שיבצע את העבודה בהתאם להנחיות ולדרישות המדויקות שלו.