תמלול הקלטת ראיונות

למה לתמלל ראיונות?

תמלול ראיונות הינה משימה מאתגרת אשר דורשת תשומת לב מיוחדת לצרכי הלקוח. אנחנו, במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מעניקים שירותי תמלול ראיונות הן לסטודנטים ודוקטורנטים אשר נדרשים בתמלול ראיונות שערכו לצורך התזה שלהם והן לכתבים או סופרי צללים אשר עורכים ראיונות לצורך כתיבת סיפור חיים או כתבה. וכל מקלים מאוד על עבודתם, שכן הם יכולים לעסוק רק בנושא המחקר שלהם, או בשיעור שלהם, בתמלול אנחנו מטפלים.

עבור מי נועד השירות?

השירות נועד עבור כל אחד שביצע ראיון, הקליט בן משפחה, סופר צללים שמקליט את המרואיינים שלו, היריעה קצרה מלהכיל, אנחנו לא כאן כדי להסביר מי משתמש בשירות, אנחנו כאן כדי לתת את הפתרון המושלם עבור כל אחד מכם.

תמלול הרצאות עבור סטודנטים– סטודנטים וכן מרצים רבים מקליטים היום את ההרצאות שלהם על מנת שניתן יהיה להתרכז בהרצאה מבלי הסחת הדעת של סיכום במהלך ההרצאה.

תמלול ראיונות לצורך כתבה או סיפור חיים– תמלול ראיונות לצורך עריכתם לספר או לכתבה נעשים באופן אחר לחלוטין, בו המתמלל משמש מספר סיפורים בעצמו ובמהלך עבודת התמלול לא נכתבת כל מילה שנאמרת על ידי המראיין אלא הדגש הינו על שטף דברי המרואיין, שכן המטרה של הראיון היא קבלת מידע ועריכתו ועל כן חשוב שהתמליל שמבוצע יהיה קריא ולא קטוע על ידי שאלות חוזרות או היסוסים של המרואיין.

תמלול הקלטת ראיונות של דוקטורנטים וחוקרים- כחלק מעבודת המחקר נדרשים דוקטורנטים וחוקרים בתחומי ידע שונים, נדרשים לבצע ראיונות עם מספר רב של אנשים עליהם מתבססת עבודת התזה שלהם, ואף נדרשים לצרף את הראיונות או לכל הפחות אזכורים מהראיונות בעבודה הסופית אותה הם מגישים. שירותי תמלול הקלטת ראיונות זה בדיוק מה שהם צריכים על מנת להספיק לראיין מספר רב של אנשים ובסופו של דבר לסכם את הדברים שאמרו לכדי טיעונים התומכים בתזה אותה הם מציעים.

אנו בטוחים ביכולתנו לספק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל הצרכים שלכם. 
צרו קשר בכל שעה, ואנו נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם.

תמלול הקלטות לבית משפט

הקלטת ראיונות עבור מחקר איכותני

עולם המחקר הינו רחב ומגוון טרם עבודת התמלול יש להבין את המונחים הטכניים מעולמו של המרואיין ושל נושא הראיון ולבצע תיאום ציפיות באשר לצרכי המחקר. כמו כן, חשוב להקפיד כי התמליל יערך לפי כללי האקדמיה, בגופן דויד 12 מרווח כפול, כך שאת התמלילים ניתן יהיה להגיש כנספחים לתזה שלכם ללא צורך בעריכה נוספת.

אנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מציעים שירות ייחודי של חלוקת הראיון ליחידות משמעות ובכך מקלים על מזמין העבודה בעבודת ניתוח העומק של הראיון האיכותני.

תמלול ראיונות אצלנו, כי אנחנו מבינים את צרכי הלקוח

על מנת שהתמלול ישרת את צרכי מזמין העבודה באופן מושלם אנו מקיימים שיחת הבהרה של צרכי הלקוח ומצוותים לו את המתמלל שיבצע את העבודה בהתאם להנחיות ולדרישות המדויקות שלו.

לאחר הבנת הצרכים של הלקוח, אנו בוחרים בין מגוון המתמללים שלנו את המתמלל המושלם על מנת לבצע את עבודת תמלול הראיון, מתמלל מיומן, אשר בקיא בסוג מסוים זה של ראיונות. 

מאמרים נוספים

מחיר תמלול

כמה עולה תמלול?

השאלה הראשונה שכולם שואלים אותנו זה כמה עולה תמלול?
האם כשאתם נכנסים למסעדה תשאלו את המלצר כמה עולה אוכל? אם תעשו כן, ישאלו אתכם מה תרצו לאכול? לאחר שתבחרו את המנה הרצויה, יוכל המלצר להגיד לכם כמה תעלה לכם הארוחה.
כך הדבר בתמלול. העלות של תמלול משתנה בהתאם לסוג התמליל. תמלול שיחות לבית משפט. תמלול ראיונות. תמלול ישיבות רבות משתתפים. שימוע לפני פיטורים. לכל אחד מסוגי התמלול הללו מחיר שונה.
אבל בכל זאת, בואו ננסה לעשות קצת סדר בבלגן.

קראו עוד...
האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

שאלה טובה, והנה התשובה לאורך השנים אין ספור לקוחות שאלו אותי האם כל אחד יכול לתמלל לבד. ואני כל פעם חוזרת ומסבירה, שלא. אין פה

קראו עוד...