תמלול הקלטת ראיונות

למה לתמלל ראיונות?

תמלול ראיונות הינה משימה מאתגרת אשר דורשת תשומת לב מיוחדת לצרכי הלקוח. אנחנו, במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מעניקים שירותי תמלול הקלטת ראיונות הן לסטודנטים ודוקטורנטים,.? אשר נדרשים לתמלל ראיונות שערכו לצורך התזה שלהם. והן לכתבים או סופרי צללים אשר עורכים ראיונות לצורך כתיבת סיפור חיים או כתבה. וכך מקלים מאוד על עבודתם,.שכן הם יכולים לעסוק רק בנושא המחקר שלהם, או בשיעור שלהם, בתמלול הריאיון אנחנו מטפלים. וזו התשובה לשאלה הפשוטה, למה לתמלל ראיונות.

עבור מי נועד השירות?

השירות נועד עבור כל אחד שביצע ראיון, הקליט בן משפחה,..סופר צללים שמקליט את המרואיינים שלו, היריעה קצרה מלהכיל, אנחנו לא כאן כדי להסביר מי משתמש בשירות. אנחנו כאן כדי לתת את הפתרון המושלם עבור כל אחד מכם. אז עבור מי נועד השירות?

תמלול הרצאות עבור סטודנטים

סטודנטים וכן מרצים רבים מקליטים היום את ההרצאות שלהם. בעולם הטכנולוגי שבו אנו חיים, שבו הכול נעשה On line,. הקלטת הרצאות ותמלולן הוא כלי שכל סטודנט חייב להשתמש בו.  שכן כשמקליטים הרצאה ולא מתעסקים בכתיבה כול הזמן,. ניתן להתרכז בהרצאה מבלי הסחת הדעת של סיכום במהלך ההרצאה.

תמלול ראיונות לצורך כתבה או סיפור חיים

תמלול הקלטת ראיונות לצורך עריכתם לספר או לכתבה נעשים באופן אחר לחלוטין. אז המתמלל מתפקד כמספר סיפורים בעצמו. במהלך עבודת התמלול לא נכתבת כל מילה שנאמרת על ידי המראיין, הדגש הינו על שטף דברי המרואיין. שכן חשוב לזכור, המטרה של ריאיון היא קבלת מידע ועריכתו לסיפור. לכן חשוב שהתמליל שמבוצע יהיה קריא ולא קטוע על ידי שאלות חוזרות או היסוסים של המרואיין. תמלול הקלטת ראיונות שמתבצעים לצורך זה מהווים נישה ייחודית בעולם התמלול. לא כול אחד יודע לעשות את זה. אבל מי שיודע לעשות את זה, יהפוך את החיים שלכם לקלים יותר.

תמלול הקלטת ראיונות של דוקטורנטים וחוקרים

כחלק מעבודת המחקר נדרשים דוקטורנטים וחוקרים בתחומי ידע שונים לבצע ראיונות עם מספר רב של אנשים עליהם. מתבססת עבודת התזה שלהם. הם גם נדרשים לצרף את הראיונות או לכל הפחות אזכורים מהראיונות בעבודה הסופית שהם מגישים. שירותי תמלול הקלטת ראיונות הוא הפתרון האידיאלי על מנת להספיק לראיין מספר רב של אנשים. כך שבסופו של דבר יוכלו לסכם את הדברים שנאמרו. ולבסס את עבודת המחקר שלהם על ידי הפנייה לטיעונים התומכים בתזה שהם מציעים.

אנו בטוחים ביכולתנו לספק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל הצרכים שלכם. צרו קשר בכל שעה, ונשמח להעניק לכם שירות.

תמלול הקלטות לבית משפט

הקלטת ראיונות עבור מחקר איכותני

עולם המחקר הינו רחב ומגוון. טרם עבודת התמלול יש להבין את המונחים הטכניים מעולמו של המרואיין ושל נושא הריאיון. יש לבצע תיאום ציפיות באשר לצרכי המחקר. כמו כן, חשוב להקפיד כי התמליל יערך לפי כללי האקדמיה, בגופן דויד 12 מרווח כפול. כך שאת התמלילים ניתן יהיה להגיש כנספחים לתזה שלכם ללא צורך בעריכה נוספת.

אנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מציעים שירות ייחודי. יש לנו את הידע והיכולת לחלק את הריאיון ליחידות משמעות. זו עוד דרך בה אנו מקלים על מזמין תמלול הקלטת ראיונות לצורך ניתוח העומק של הריאיון האיכותני.

תמלול הקלטת ראיונות- אנחנו יודעים איך לעשות את זה

על מנת שתמלול הקלטת הראיונות ישרת את צרכי מזמין העבודה באופן מושלם פיתחנו שיטת עבודה. אנו מקיימים שיחת הבהרה של צרכי הלקוח ומצוותים לו את המתמלל. שיבצע את העבודה בהתאם להנחיות ולדרישות המדויקות שלו.

לאחר הבנת הצרכים של הלקוח, אנו בוחרים בין מגוון המתמללים שלנו את המתמלל המתאים ביותר. על מנת לבצע את עבודת תמלול הריאיון. ומה זה אומר? זה אומר לבחור במתמלל בעל ניסיון רב בתמלול הקלטת ראיונות. הבחירה נעשית גם בהתאם לסוג הריאיון והנושאים שמראיינים במסגרת העבודה. אנו עורכים מחקר מילות מפתח רלוונטיות לנושא המחקר. ולבסוף, כמו בכול תמליל שיוצא ממשרדנו, אני מבצעים הגהה כפולה. מנכ"לית החברה, ליאת בן שי, מאזינה לכול הריאיון, ראשית פשוט מאזינה להקלטה. לאחר מכן עוברת על ההקלטה בהשוואה לתמלול.

תמלול הקלטת ראיונות הוא אומנות ייחודית, שכן נדרש ידע רחב במגוון תחומים. ומה שלא יודעים, לומדים. אנו מבצעים מחקר בעצמנו על נושא הריאיון או ההרצאה. לומדים את המונחים הייחודיים הקשורים לנושא. ומוודאים כי כל מילה תרשם באופן מדויק. ולבסוף מגישים לכם מוצר מושלם, ממנו תוכלו להמשיך בדרככם ולכתוב את התזה שלכם.

מאמרים נוספים

תמלול

תמלול או תימלול- פירוש

מה זה תמלול? תִמְלוּל או תימלול (בכתיב מלא) היא המילה שבה משתמשים. אך לפי האקדמיה ללשון עברית יש לומר תִּכְתּוּב- העברת טקסט דָּבוּר (הקלטה)

קראו עוד»
חל"ת בתקופת הקורונה

חל"ת בימי הקורונה- חשוב להקליט ולתמלל

ערב חזרת השוק ל"שגרת קורונה" ובמקביל לקשיים הכלכליים המעיבים על חיי כולנו עלינו להיות ערים במיוחד בנוגע לזכויותינו.
חשוב לדעת, מעסיק אשר משנה את תנאי ההעסקה שלכם ללא הסכמתכם או מבקש מכם לעבוד במהלך החל"ת עובר על החוק! לכן כל מילה שיאמר עכשיו תוכל לשמש ראייה כנגדו ולכן כדאי שתקליטו ותתעדו כל שיחה רלוונטית על מנת שתוכלו להשתמש בהקלטות אלה כראייה בבית המשפט ולהוכיח כי זכויותיכם נפגעו.

קראו עוד»
מחיר תמלול

כמה עולה תמלול?

השאלה הראשונה שכולם שואלים אותנו זה כמה עולה תמלול?
האם כשאתם נכנסים למסעדה תשאלו את המלצר כמה עולה אוכל? אם תעשו כן, ישאלו אתכם מה תרצו לאכול? לאחר שתבחרו את המנה הרצויה, יוכל המלצר להגיד לכם כמה תעלה לכם הארוחה.
כך הדבר בתמלול. העלות של תמלול משתנה בהתאם לסוג התמליל. תמלול שיחות לבית משפט. תמלול ראיונות. תמלול ישיבות רבות משתתפים. שימוע לפני פיטורים. לכל אחד מסוגי התמלול הללו מחיר שונה.
אבל בכל זאת, בואו ננסה לעשות קצת סדר בבלגן.

קראו עוד»