שירותי תמלול הקלטות לבית משפט

הקלטה היא הדרך הטובה ביותר להוכיח את צדקדכם בבית המשפט, ולכל אחד מכם יש בכיס את את המכשיר בעזרתו תוכלו להקליט הקלטות שיוכלו להוביל אתכם לניצחון במשפט.
אז בואו נבין מה זה אומר בכלל שירותי תמלול הקלטות לבית משפט

היום, בזכות הטכנולוגיה המאפשרת לנו להקליט בקלות באמצעות מכשיר הסלולר שלנו, יש לכל אחד מאיתנו את הכוח להגן על עצמו ולעמוד על זכויותיו. וכך הדרך אל האמת איננה ארוכה, מורכבת או סבוכה. ואם לומר את האמת, לעתים היא אפילו די פשוטה. כיום, כל אדם בוגר עושה שימוש בסמארטפון, ואחת הפונקציות השימושיות ביותר בו היא פונקציית ההקלטה.

כך, תוכלו גם אתם להקליט עמיתים עסקיים, סוחרים, מטרידים סדרתיים, שכנים או כל אדם אחר. לאחר שיש בידכם את ההקלטה, תוכלו לתמלל אותה ולהשתמש בה כראייה בבית המשפט.

אך זיכרו, התמלול חייב להיעשות על ידי חברה מקצועית המספקת שירותי תמלול לבתי משפט ומגבה את התמלילים בחוות דעת מומחה בהתאם לחוק הראיות.

התנאים לקבילות ראייה בבית המשפט

מכשיר ההקלטה חייב להיות תקין- בימינו, לא כל כך תקף.

מי שביצע את ההקלטה ידע את מלאכתו- היום כולם יודעים להקליט, לא כל כך תקף.

ההקלטה מהימנה ונכונה- חשוב מאוד, עדיין תקף ואף נבחן יותר לעומק.

לא התבצעה עריכה כגון השמטה או הוספה להקלטה- משום שהטכנולוגיה היום מאפשרת להקליט בכל מכשיר ואין דרך לבדוק את מכשיר ההקלטה, אנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה מבצעים בדיקה כפולה, הראשונה נעשית באמצעות תוכנה אשר מזהה חוסר אחידות בערוץ ההקלטה והשנייה נעשית על ידי המתמלל במהלך מלאכת תמלול לבית משפט.

המתמללים עוברים הכשרה מיוחדת בזיהוי קטיעות הקלטה. וכשיש ספק, אין ספק, המתמלל מסמן בתמליל את נקודת הזמן שבה קיים חשש לקטיעה והתמליל עובר לבעלת החברה והיא זו שמחליטה סופית וחותמת על חוות דעת מומחה המוגשת לבית המשפט.

שירותי תמלול לבית משפט- זו המומחיות שלנו

חשוב מאוד להבין שתמלול הקלטות לבית משפט הוא לא רק תמלול כהגדרתו הלשונית: העלאת מלל קולי לכתב בתמלול משפטי מונח שכתוב לא נכון, זיהוי לא מדויק של דוברים ואפילו פסיק לא במקום יכולים לשנות לחלוטין את משמעות המשפט ולעוות את מה שנאמר.

ולכן אנו מקפידים להתעדכן בכל חידושי הפסיקה המפורסמים מעת לעת, וכן בהחלטות האקדמיה ללשון עברית, על מנת להעניק לכם תמלול מקצועי ומלא אשר עומד בכל הכללים ובכל דרישות בית המשפט.

התקשרו עוד היום
כי אנחנו יודעים שכל מילה חשובה

יחס אישי

אני, כבעלת המשרד רואה עצמי כאחראית הבלעדית על התמלולים היוצאים ממשרדי, על כן אני קוראת כל תמלול ומקשיבה לכל הקלטה ובסוף התהליך מוציאה חוות דעת מומחה לבית המשפט אשר חתומה על ידי ועליה אוכל להגן בבית המשפט.

ניסיון רב

לאורך שנות עבודתי תמללתי אלפי הקלטות שאשר הוגשו לבתי משפט, התמקצעתי בתחום על כל מורכבותו. את צוות המתמללות אשר עוסקות בתמלול הקלטות לבתי משפט בחרתי בקפידה והדרכתי בעצמי ולכן אני יכולה להתחייב בפניכם כי כל תמלול שלנו הוא תמלול מושלם.

זמינות

הפלאפון שלי זמין עבורכם
24/7, 364 ימים בשנה.

מעל 0
תמלולים שבוצעו
מעל 0
הגשות לבתי משפט
מעל 0
לקוחות מרוצים