שירותי תמלול בצפון, בחיפה ובקריות

חברת התמלול הכי טובה בארץ נמצאת בצפון ...

ברוכים הבאים למרכז הישראלי לתמלול והקלטה. אנו מעניקים שירותי תמלול בחיפה, בצפון, במרכז, ובגדול, ממטולה עד אילת. כשאתם צריכים תמלול, הקלטה, תרגום, הנגשה או שירותי קלדנות, אין צורך להמשיך לחפש. מצאתם אותנו, חברת התמלול הכי טובה בארץ.

שירותי תמלול בצפון, חיפה ובקריות

לרוב, לקוחות הפונים אלינו לטובת תמלול הקלטה, נמצאים בסערה רגשות הנובעת מקונפליקט מתמשך. לעתים, המחלוקת היא אל מול אדם קרוב, מה שהופך את המורכבות הרגשית לסבוכה אפילו יותר. מעבר לכך שאנו מתגאים במתמללים מקצועיים ובעל ניסיון רב, אנו מתגאים גם בצוות הידוע באיכויות האנושיות שלו. כל לקוח שלנו, ללא יוצא מן הכלל, זוכה ביחס אישי ואדיב – מראשית התהליך ועד הרגע בו מדווחים לנו בשמחה כי התמלול תרם רבות ליישוב המחלוקת.

גם הקלטות ניתן להזמין לכל הארץ

אנו מספקים שירותי הקלטה בחיפה, בתל-אביב, בירושלים, בבאר-שבע, לא משנה איפה אתם מקליטים אנחנו שם. צוות החברה פרוס בכל הארץ וזמין להעניק לכם שירות מקצועי ואיכותי. לכל המקליטים ציוד מקצועי של החברה, הכולל מיקרופונים המתאימים לכל סוגי ההקלטות. וכן במכשיר הקלטה המשמש כגיבוי, על כל צרה שלא תבוא. וכן מקושרים כל העת למערכת הפנימית של החברה ומעלים את ההקלטות באופן מיידי לשרת המאובטח שלנו בחיפה.

מחברתנו בקריות, אנו מספקים מגוון שירותים

אנו מספקים שירותי תמלול ואת כל השירותים הנושקים לתחום. בין היתר, תרגום, קלדנות בזמן אמת, הקלטת ישיבות זום. תמלול ראיונות איכותניים וכן:

  • הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון– המשמשות כפרוטוקול הרשמי של הישיבה
  • שיחות פיטורין, שיחות שימוע, שיחות עם עמיתים לעבודה ומעסיקים.
  • תמלול לצורך הגשת הקלטה לבית המשפט, כולל חוות דעת מומחה בהתאם לחוק הראיות.
  • הקלטות של מראיין, סופר צללים, סטודנטים אשר עובדים על התזה שלהם, דוקטורנטים לצורך מחקר.
  • שיחות פיטורין / שיחות שימוע / תחקור אירוע במקום עבודה.
תמלול הקלטות לבית משפט

השירות הייחודי לו זוכים הלקוחות שלנו

גם דוד מאילת וגם אלונה ממטולה יקבלו את אותו שירות מעולה. חברתנו ממוקמת בצפון, אך השירות הוא ארצי. הכול מתנהל באמצעות מרחוק, אתם שולחים את הקבצים, אנו מתמללים, ואתם מקבלים אותם חזרה. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת אותה פיתחנו בחברה, אנו מציעים שירות מעולה, במחירים זולים יותר מאשר ידרשו עבור אותו שירות במרכז. ולכן שירותי תמלול בצפון, זה היתרון.

בואו ותיהנו גם אתם מהשירות המעולה שלנו:

  • הזמינות הגבוהה
  • הסטנדרט הבלתי מתפשר
  • היחס האישי לכל לקוח
  • האחריות המקצועית שלנו לכל תמלול ובכל היקף

קצת על החברה ומה אנו מציעים ללקוחותינו

הצוות בחברה הינו צוות מקצועי שנבחר בקפידה. אך אנו מאמינים כי בקרות איכות הן מה שהופך את התמלולים שלנו לאיכותיים כל כך. ולכן, ליאת בן שי, בעלת החברה, עוברת על כל תמלול. ורק לאחר שעבר הגהה כפולה נערכת חוות דעת מומחה לבית המשפט החתומה על ידה. בקרת האיכות מתבצעת תוך כדי האזנה להקלטה, זאת על מנת להבטיח חפיפה בין ההקלטה לבין המסמך הכתוב. בקרת האיכות אמנם דורשת השקעה במשאבים נוספים, אך אנו מוצאים בה חיונית. 

גם במחיר, אנו שונים מאחרים

במידה והשיקול היחיד שמונע מכם לתמלל את ההקלטה שברשותכם הוא השיקול הכספי, יש לנו בשורה בשבילכם. אנו שמחים להציע את שירותי התמלול המקצועיים שלנו במחירים נוחים. המחיר הנוח אינו בא על חשבון איכות התמלול. אלא שהוא מוצע במטרה להנגיש את שירותי התמלול לכל דורש. אנו מאפשרים תשלום גם בכרטיס האשראי.

היחס האישי עליו אנו מקפידים

כאמור, לקוחות הזקוקים לשירות תמלול, לרוב נמצאים בשיאה של מחלוקת שיש לה גם השלכות רגשיות. ולכן אני, כבעלת החברה, זמינה לקהל הלקוחות במתכונת נרחבת של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בכל שאלה מקצועית, ייעוץ או הכוונה, תוכלו לפנות וליהנות מהידיעה כי תקבלו את המענה הראוי, הענייני והאיכותי ביותר.

מאמרים נוספים

הקלטה ותמלול שיחות

הקלטה ותמלול שיחות

היבטים משפטיים ואתיים של הקלטה ותמלול שיחות הקלטת שיחות הוא נושא מורכב ורגיש, המעורר שאלות משפטיות, אתיות וחברתיות. אך עם התפתחות הטכנולוגיה והאפשרות להקליט. בלחיצת כפתור, הקלטה ותמלול שיחות הפכו

קרא עוד »
תמלול ותרגום מרוסית לעברית

תמלול ותרגום הקלטות מרוסית לעברית

בשנים האחרונות גוברת המודעות לחשיבותם של שירותי תמלול ותרגום מרוסית לעברית, במיוחד בתחום המשפטי. כאשר ראיות קריטיות, כגון הקלטות אודיו, מוצגות בשפה זרה, הן עלולות לאבד את משמעותן ואת כוחן

קרא עוד »
האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

האם כל אחד יכול לתמלל לבד?

האם כל אחד יכול לתמלל שיחה ולהציגה כראיה בבית המשפט? התשובה היא חד משמעית לא. בלב ההליך המשפטי עומדת שאלת טוהר הראיות. אמות מידה משפטיות קובעות כי כל תמלול המוגש

קרא עוד »