שירותי תמלול בצפון – המרכז הישראלי לתמלול והקלטה!

חברת התמלול הכי טובה בארץ
נמצאת בצפון ...

ברוכים הבאים למרכז הישראלי לתמלול והקלטה. אנו מעניקים שירותי תמלול בצפון, בתל אביב, ובגדול, ממטולה עד אילת, כשאתם צריכים תמלול, הקלטה, תרגום, הנגשה או שירותי קלדנות, אין צורך להמשיך לחפש, מצאתם אותנו, חברת התמלול הכי טובה בארץ.

לרוב, לקוחות הפונים אלינו לטובת תמלול הקלטה, נמצאים בסערה רגשות הנובעת מקונפליקט מתמשך. לעתים, המחלוקת היא אל מול אדם קרוב, מה שהופך את המורכבות הרגשית לסבוכה אפילו יותר. מעבר לכך שאנו מתגאים במתמללים מקצועיים ובעל ניסיון רב, אנו מתגאים גם בצוות הידוע באיכויות האנושיות שלו. כל לקוח שלנו, ללא יוצא מן הכלל, זוכה ביחס אישי ואדיב – מראשית התהליך ועד הרגע בו מדווחים לנו בשמחה כי התמלול תרם רבות ליישוב המחלוקת.

ממשרדנו בקריות, אנו מספקים
את שירותי התמלול הטובים בארץ

  • הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון– המשמשות כפרוטוקול הרשמי של הישיבה
  • תמלול שיחות פיטורין, שיחות שימוע, שיחות עם עמיתים לעבודה ומעסיקים
  • תמלול לצורך הגשת הקלטה לבית המשפט, כולל חוות דעת מומחה בהתאם לחוק הראיות.
  • תמלול הקלטות של מראיין, סופר צללים, סטודנטים אשר עובדים על התזה שלהם, דוקטורנטים לצורך מחקר.
  • תמלול שיחות פיטורין / שיחות שימוע / תחקור אירוע במקום עבודה

השירות הייחודי לו זוכים הלקוחות שלנו

כעת, כשגם אתם מתעניינים אודות שירותי תמלול בצפון, אנו מזמינים אתכם להתרשם מההמלצות של הלקוחות שכבר התנסו בשירות שלנו. כאן באתר, אנו חולקים יחד אתכם המלצות נבחרות, שיכולות לספר לכם קצת יותר על המרכז הישראלי לתמלול והקלטה:

  • הזמינות הגבוהה
  • הסטנדרט הבלתי מתפשר
  • היחס האישי לכל לקוח
  • האחריות המקצועית שלנו לכל תמלול ובכל היקף

קצת על המשרד
ומה אנו מציעים ללקוחותינו

הצוות במרכז הישראלי לתמלול והקלטה הינו צוות מקצועי שנבחר בקפידה, אך אנו מאמינים כי בקרות איכות הן מה שהופך את התמלולים שלנו לאיכותיים כל כך ולכן, ליאת בן שי, בעלת המשרד, עוברת על כל תמלול לפני שהוא יוצא מהמשרד ורק לאחר שעבר הגהה כפולה נערכת חוות דעת מומחה לבית המשפט החתומה על ידי המנכ"לית באופן אישי. בקרת האיכות מתבצעת תוך כדי האזנה להקלטה, זאת על מנת להבטיח חפיפה בין ההקלטה לבין המסמך הכתוב. בקרת האיכות אמנם דורשת השקעה במשאבים נוספים, אך אנו מוצאים בה חיונית. 

מחירי תמלול בחיפה טובים יותר,
ולא משנה מאיפה אתם בארץ

במידה והשיקול היחיד שמונע מכם לתמלל את ההקלטה שברשותכם הוא השיקול הכספי, יש לנו בשורה בשבילכם: אנו שמחים להציע את שירותי התמלול המקצועיים שלנו במחירים נוחים. המחיר הנוח אינו בא על חשבון איכות התמלול, אלא שהוא מוצע במטרה להנגיש את שירותי התמלול לכל דורש. אנו מאפשרים תשלום גם בכרטיס האשראי.

היחס האישי עליו אנו מקפידים

כאמור, לקוחות הזקוקים לשירות תמלול, לרוב נמצאים בשיאה של מחלוקת שיש לה גם השלכות רגשיות. ולכן אני, כבעלת המשרד, זמינה לקהל הלקוחות במתכונת נרחבת של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בכל שאלה מקצועית, ייעוץ או הכוונה, תוכלו לפנות וליהנות מהידיעה כי תקבלו את המענה הראוי, הענייני והאיכותי ביותר.

מאמרים נוספים

תמלול שיחות

תמלול שיחות

צריכים תמלול שיחות ולא יודעים מה זה? עורך הדין שלכם אמר לכם שההקלטה שבידכם נהדרת, ומוכיחה ללא ספק שאתם צודקים, ואז שולח אתכם לתמלל את

קראו עוד>>>
תמלול או תימלול

תמלול או תימלול- פירוש

מה זה תמלול? תִמְלוּל או תימלול (בכתיב מלא) היא המילה בה משתמשים, אך לפי האקדמיה ללשון עברית יש לומר תִּכְתּוּב- העברת טקסט דָּבוּר (הקלטה) לכתב

קראו עוד>>>

שתפ/י

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email