שירותים לעורכי דין

עורכי דין? מחפשים משרד המעניק שירותי תמלול והקלטה אתם במקום הנכון 

בין אם אתם צריכים שירותי תמלול משפטי להקלטת שיחות לצורך הגשתן כראייה לבית המשפט ובין אם אתם צריכים הקלטה ותמלול של ישיבות בוררות או של דיונים בבתי משפט אצלנו במרכז הישראלי לתמלול והקלטה תמצאו מבחר פתרונות ושירותי תמלול לעורכי דין, תוך הקפדה על יחס אישי, זמינות מלאה ושירות מקצועי ומהיר.

נעים מאוד, אני ליאת בן שי, מנכ"לית המשרד, בעלת ניסיון של 15 שנים בעולם התמלול ואני זמינה עבורכם 24/7, כי כשאתם עובדים, גם אני עובדת.

תמלול הקלטות לצורך הגשתן לבית המשפט

אחד הקשיים הגדולים עימם היה צריך בית המשפט להתמודד תמיד הוא בשאלות אמר פלוני, או אמר אלמוני.

היום, כשלכל אחד מהלקוחות שלכם טלפון בכיס, הוא יכול בקלות להקליט שיחות עם אנשים אשר הוא מעוניין לתבוע, או חושש שמא יתבעו אותו ובעזרת ראייה זו, תוכלו לעזור לו לנצח בקלות ובאלגנטיות.

אז מה צריך מעבר ללקוח חכם והקלטה? חברה מעולה המעניקה שירותי תמלול משפטי לבית משפט. 

אנשים נוטים לשכוח, לדבר בלהט הרגע ולהבטיח הבטחות שכן מילה שנאמרת לחלל האוויר כאילו לא נאמרה. אך כשמקליטים, מילים אלה שהופרחו לחלל האוויר הופכות לעובדות.

על מנת שעובדות אלו ישרתו את הלקוחות שלכם עליהם להשתמש במשרד אשר מעניק שירותי תמלול מקצועיים, איכותיים ומדויקים.  

אנו מבינים כי לכל מילה צעקה או אנחת רווחה ישנה משמעות מכרעת על התמונה המשתקפת בתמלול ומקפידים כי התמליל ישקף באופן מלא את רוח השיחה ולא רק את תוכנה המילולי.

אנו יודעים שפסיק לא במקום, סימן שאלה מיותר או נקודה שחסרה יכולים לשנות את משמעות המשפט כולו ולעיתים אף להפוך את המשמעות לגמרי.  

ומעל לכל, לאחר שבדקנו וחקרנו בנושא הבנו שכל אוזן שומעת קצת אחרת, ולכן אנו מבצעים הגהה כפולה על כל תמליל שיוצא ממשרדנו, כי מה שאחד פספס, השני יכול לשמוע, וכפי שכבר אמרנו, אצלנו, במרכז הישראלי לתמלול והקלטה- כל מילה חשובה. 

שירותי הקלטה ותמלול של בוררויות ודיונים בבתי משפט

אנו מקליטים באמצעות ציוד חדשני ואנשי סאונד מקצועיים אשר עוברים הכשרה בהקלטת דיונים, שכן עבודתם אינה כוללת הקלטה גרידא. 

המקליט, לאחר שרישת את החדר במיקרופונים בהתאם לגודל החדר ומספר המשתתפים, מבצע רישום מדויק של כל הנוכחים בחדר הדיונים, ולאורך כל הדיון רושם באופן מדויק מי אמר מה, וזאת על מנת שהמתמלל שיבצע את התמלול משפטי ידע מי דיבר למרות שאיננו בחדר בעת הישיבה. 

כמו כן מבצע המקליט רישום מדויק של כל אדם שנכנס או יצא מחדר הישיבות. 

בסיום הישיבה, מעלה המקליט את קבצי השמע ואת הרישום שערך באופן אוטומטי למערכת פנימית של החברה. 

קובצי הקול עוברים דרך מערכת סגורה מהמקליט ישירות למשרדנו ומשם למתמלל בהתאם לתחום התמחותו.

המתמללים שלנו מומחים במתן שירותי לעורכי דין ישיבות בוררות, הן אם קצב הדיבור רגוע יותר, הצדדים מפויסים יחסית, והן אם הדיון הינו דיון סוער והצדדים ווכחניים.

בשל התמחות זו אנו מתחייבים גם ללוחות זמנים קצרים, הן בישיבות בוררות והן בדיונים בבתי משפט, שכן אנו מבינים שלעיתים הדיונים מתקיימים יום אחרי יום, והמטרה שלנו היא שתגיעו לדיון מוכנים ככלל האפשר.

יחס אישי

אני, כבעלת המשרד רואה עצמי כאחראית הבלעדית על התמלולים היוצאים ממשרדי, על כן אני קוראת כל תמלול ומקשיבה לכל הקלטה ובסוף התהליך מוציאה חוות דעת מומחה לבית המשפט אשר חתומה על ידי ועליה אוכל להגן בבית המשפט.

ניסיון רב

לאורך שנות עבודתי תמללתי אלפי הקלטות שאשר הוגשו לבתי משפט, התמקצעתי בתחום על כל מורכבותו. את צוות המתמללות אשר עוסקות בתמלול הקלטות לבתי משפט בחרתי בקפידה והדרכתי בעצמי ולכן אני יכולה להתחייב בפניכם כי כל תמלול שלנו הוא תמלול מושלם.

זמינות

הפלאפון שלי זמין עבורכם
24/7, 364 ימים בשנה.