שירותים לעורכי דין

שירותים לעורכי דין

עורכי דין, שתדעו,
אני כאן בשבילכם

חיפשתם חברת תמלול מעולה? מצאתם!

כמה פעמים קיבלתם תמלול רע ומצאתם את עצמכם רצים אחרי הלקוח. שרץ אחרי חברת התמלול שכבר שכחה שעשתה לו את העבודה. והמתמלל שעשה את העבודה בכלל לא עובד שם יותר?

כמה פעמים קיבלתם תמליל מלא טעויות ולא היה לכם עם מי לדבר?

אז לא עוד, אנו מבינים את חשיבות השירות המהיר והאיכותי שאתם, כעורכי דין, נדרשים לו. אנחנו יודעים שלקוחות לפעמים מגיעים אליכם יום לפני המשפט עם הוכחה מנצחת. ואתם חייבים את הראייה הזאת היום, מקסימום מחר. ולא רק זה, אתם חייבים שזה יהיה מדויק, מקצועי, איכותי. ובסופו של דבר, גם לדאוג שהלקוח שלכם לא יפשוט את הרגל בדרך לניצחון במשפט. אז מה הם אותם שירותים לעורכי דין אותם אנחנו מציעים? בין היתר …

שירותים מיוחדים לעורכי דין

בין אם אתם צריכים שירותי תמלול הקלטות לבית משפט לצורך הגשתן כראייה. ובין אם אתם צריכים להקליט ולתמלל ישיבות בוררות או דיונים בבתי משפט. אצלנו תמצאו את כל הפתרונות והשירותים הקשורים לעולם התמלול. והכל תוך הקפדה על יחס אישי, זמינות מלאה ושירות מקצועי ומהיר. אנו מעניקים שירותים לעורכי דין מעולמות תוכן שונים. עורכי דין לדיני עבודה, דיני אישות, דיני משפחה, דיני חוזים, דיני עבודה, עורכי דין פליליים עורכי דין אזרחיים. כשעורכי הדין מבינים שההקלטה היא ההוכחה הטובה והמהימנה ביותר, הם לא מוותרים עליה. ולרוב שולחים את לקוחותיהם להקליט. עשו כך גם אתם, עזרו ללקוחות שלכם לנצח במשפט, ואנו נשמח להיות אלה שעוזרים לכם.

אנו מבצעים הגהה כפולה על כל תמליל שיוצא מחברתנו. כי מה שאחד פספס, השני יכול לשמוע, אצלנו כל מילה חשובה.

גם הקלטת ישיבות תמצאו אצלנו

אנו מציעים שירותי הקלטה. מקליטים באמצעות ציוד חדשני ואנשי סאונד מקצועיים אשר עוברים הכשרה בהקלטת דיונים. שכן עבודתם אינה כוללת הקלטה גרידא. המקליט, מרשת את החדר במיקרופונים בהתאם לגודל החדר ומספר המשתתפים. ולאחר מכן מבצע רישום מדויק של כל הנוכחים בחדר הדיונים. ולאורך כל הדיון רושם באופן מדויק מי אמר מה. זאת על מנת שהמתמלל שיבצע את התמלול משפטי ידע מי דיבר למרות שאינו בחדר בעת הישיבה. כמו כן מבצע המקליט רישום מדויק של כל אדם שנכנס או יצא מחדר הישיבות. 

בסיום הישיבה, מעלה המקליט את קבצי השמע ואת הרישום שערך באופן אוטומטי למערכת פנימית של החברה. 

אנו בטוחים ביכולתנו לספק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל הצרכים שלכם. 
צרו קשר בכל שעה, ואנו נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם.

תמלול הקלטות לבית משפט

עורכי דין חייבים שירותי תמלול מעולים

אחד הקשיים הגדולים עימם היה צריך בית המשפט להתמודד תמיד הוא בשאלות אמר פלוני, או אמר אלמוני. היום, כשלכל אחד מהלקוחות שלכם טלפון בכיס, הוא יכול להקליט שיחות עם אנשים אשר הוא מעוניין לתבוע. או כאלה שחושש שמא יתבעו אותו. ובעזרת ראייה זו, תוכלו לעזור לו לנצח בקלות ובאלגנטיות.

אז מה צריך מעבר ללקוח חכם והקלטה. חברה מעולה המעניקה שירותי תמלול משפטי. ומגבה את התמלילים בחוות דעת מומחה בהתאם לפקודת הראיות [נוסח חדש], תשל"א-1971.

אנשים נוטים לשכוח, לדבר בלהט הרגע ולהבטיח הבטחות. שכן מילה שנאמרת לחלל האוויר כאילו לא נאמרה. אך כשמקליטים, מילים אלה שהופרחו לחלל האוויר הופכות לעובדות. על מנת שעובדות אלו ישרתו את הלקוחות שלכם עליהם להיעזר בחברה המעניקה תמלול מקצועיים.  

אנו מבינים כי לכל מילה צעקה או אנחת רווחה ישנה משמעות מכרעת על התמונה המשתקפת מהתמלול. ומקפידים כי התמליל ישקף באופן מלא את רוח השיחה ולא רק את תוכנה המילולי. אנו יודעים שפסיק לא במקום, סימן שאלה מיותר או נקודה שחסרה יכולים לשנות את משמעות המשפט כולו. ולעיתים אף להפוך את המשמעות לגמרי.

צורת עבודה ייחודית ומותאמת עבורכם

מנכ"לית החברה מנצחת על צוות מוכשר של מתמללים, מקליטים, מתרגמים וקלדנים. כל אחד נבחר בקפידה וחתום על חוזי סודיות עם החברה. אך על מנת לוודא שהחומר שלכם מוגן. 

בסיום הישיבה, מעלה המקליט את קבצי השמע ואת הרישום שערך באופן אוטומטי למערכת פנימית של החברה. 

קובצי הקול עוברים דרך מערכת סגורה מהמקליט ישירות למשרדנו ומשם למתמלל בהתאם לתחום התמחותו.

המתמללים שלנו מומחים בתמלול משפטי ובעלי ניסיון בתמלול ישיבות בוררות ודיונים בבתי משפט. הן אם קצב הדיבור רגוע יותר, הצדדים מפויסים יחסית, והן אם הדיון הינו דיון סוער והצדדים ווכחניים.

בשל התמחות זו אנו מתחייבים גם ללוחות זמנים קצרים, הן בישיבות בוררות והן בדיונים בבתי משפט. שכן אנו מבינים שלעיתים הדיונים מתקיימים יום אחרי יום, והמטרה שלנו היא שתגיעו לדיון מוכנים ככלל האפשר.

ליאת בן שי

נעים מאוד, אני ליאת בן שי, מנכ"לית המשרד, בעלת ניסיון של 15 שנים בעולם התמלול ואני זמינה עבורכם 24/7, כי כשאתם עובדים, גם אני עובדת.

שירותים נוספים